CUS w Trzciance

67 216 21 64

Zadzwoń do nas

ul. Władysława Broniewskiego 7
64-980 Trzcianka

Zajrzyj do nas

Pakiet wypracowanych produktów

PRACOWNICY CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

 

Pokój

Nazwisko i imię

E-mail

Telefon

Stanowisko

DYREKTOR

007

Januszkiewicz-Goroszkin Ewa

dyrektor@cus-trzcianka.pl

67 216 69 64

Dyrektor Centrum Usług Społecznych

KADRA

004

Czarnecka Paulina

p.czarnecka@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Organizator Usług Społecznych/Organizator Pomocy Społecznej

010

Borowy Małgorzata

m.marciniak@cus-trzcianka.pl

67 216 69 64

Koordynator Indywidualnych Planów Usług Społecznych

004

Zozula Bartosz

b.zozula@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Organizator Społeczności Lokalnej

os. Słowackiego 24

Kleina Iwona

i.kleina@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Kierownik Dziennego Domu Opieki

os. Słowackiego 24

Bajraszewska-Sawicka Julita

j.bajraszewska-sawicka@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Kierownik Klubu Seniora

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY I KADROWY

008

Fąferek Aleksandra

a.faferek@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Główna księgowa

008

Lechowicz Halina

h.lechowicz@cus-trzcianka.pl

67 216 69 64

Inspektor

008

Szkudlarek-Żylicz Danuta

d.szkudlarek@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Referent

os. Słowackiego 24

Gałecka Agata

a.galecka@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy referent

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

007

Sawczyn Janina

biuro@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Sekretarka

007

Grabowska Marzena

 

67 216 21 64

Animator / opiekun

002

Złocińska Marta

m.zlocinska@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Referent

001

Wieliczko Bogdan

 

67 216 21 64

Pracownik gospodarczy

001

Grabowska Zdzisława

 

 

Sprzątaczka

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ SPOŁECZNYCH

015

Kołotusza Grażyna

g.kolotusza@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Kierownik Działu wiadcze Spo ecznych

014

Czechowicz Magdalena

m.czechowicz@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Inspektor ds. wiadcze rodzinnych

013

Lachowicz Justyna

j.lachowicz@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Inspektor ds. dodatków mieszkaniowych

014

Wrońska Ewelina

e.wronska@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Podinspektor ds. świadczeń rodzinnych

013

Karbowa Maja

m.karbowa@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Referent ds. funduszu alimentacyjnego

PRACOWNICY SOCJALNI

008

Bednarek Ewa

e.bednarek@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy specjalista pracy socjalnej

008

Ima Jolanta

j.ima@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy specjalista pracy socjalnej

008

Klimczak Małgorzata

m.klimczak@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Specjalista pracy socjalnej

008

Matkowski Micha

m.matkowski@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy referent

003

Duda Iwona

i.duda@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy pracownik socjalny

003

Klimaszewska Katarzyna

k.klimaszewska@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Specjalista pracy socjalnej

003

Łukaszewska Monika

m.lukaszewska@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Pracownik socjalny

003

Marcinkowska Magdalena

m.marcinkowska@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Specjalista pracy socjalnej

003

Szczypska Małgorzata

m.szczypska@-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy specjalista pracy socjalnej

003

Wisłocka Justyna

j.wislocka@cus-trzcianka.pl

67 216 21 64

Starszy specjalista pracy socjalnej

ASYSTENCI RODZINY

os. Słowackiego 24

Siejak Monika

m.siejak@cus-trzcianka.pl

67 352 21 61

Starszy asystent rodziny

os. Słowackiego 24

Świątek Joanna

j.swiatek@cus-trzcianka.pl

67 352 69 61

Starszy asystent rodziny

PUNKT POMOCY  KRYZYSOWEJ

os. Słowackiego 24

Ciepluch Ewa

e.ciepluch@cus-trzcianka.pl

67 216 82 03

Konsultant

KUCHNIA

os. Słowackiego 24

Borowik Janusz

 

67 216 21 64

Kucharz

os. Słowackiego 24

Nalewajek Paulina

 

67 216 21 64

Pomoc kuchenna/intendentka-zaopatrzeniowiec

os. Słowackiego 24

Grabowska Jolanta

 

67 216 21 64

Pomoc kuchenna

OPIEKUNKI DOMOWE

 

Danilewicz Natalia

 

 

 

 

Kowalewska Ewelina

 

 

 

 

Ligocka Ewa

 

 

 

 

Mantaj Elżbieta

 

 

 

 

Mrozek Katarzyna

 

 

 

 

Matuk Katarzyna

 

 

 

 

Mucha Ewa

 

 

 

 

Siejek Małgorzata

 

 

 

 

Stefaniak Sylwia

 

 

 

 

Żelejko Julita

 

 

 

 

Skip to content